SOGNDAL

Åpningstider:

Mandag til fredag, 07:00-15:00

Telefonnummer:

Sentralbord: 57 67 75 00
Telefaks: 57 67 75 01
Vakttelefon (utanom åpningstid) 952 50 990

Besøksadresse:

Holen Installasjon AS
Nestangen
6856 SOGNDAL

Postadresse:

Holen Installasjon AS
Nestangen
6856 SOGNDAL

E-post:

post@holen-installasjon.no

 

Kontaktpersonar i Sogndal  

Agnar Holen

Dagleg leiar
agnar@holen-installasjon.no
Tlf.: 97 00 33 61
Last ned informasjonen som: VCard

Glenn Joar Øvregard

Installasjonsleiar
glenn@holen-installasjon.no
Tlf.: 95 25 09 99
Last ned informasjonen som: VCard

Svein Holen

Seniorrådgjevar
svein@holen-installasjon.no
Tlf.: 95 25 09 96
Last ned informasjonen som: VCard

Vidar Brendstuen

Prosjektleiar
vidar@holen-installasjon.no
Tlf.: 95 25 09 94
Last ned informasjonen som: VCard

Jon Røse

Prosjektleiar
jon@holen-installasjon.no
Tlf.: 95 25 09 93
Last ned informasjonen som: VCard

Geir Sveinung Alme.png

Geir Sveinung Alme

Prosjektleiar
geir@holen-installasjon.no
Tlf.: 95 25 09 75
Last ned informasjonen som: VCard

Stian Resaland

Prosjektleiar
stian@holen-installasjon.no
Tlf.: 95 25 09 95
Last ned informasjonen som: VCard

Karsten Helge.png

Karsten Helge Melheim

Lager
karsten@holen-installasjon.no
Tlf.: 95 25 09 98
Last ned informasjonen som: VCard

Asle.jpg

Asle Kvam

Prosjektleiar
asle@holen-installasjon.no 
Tlf.: 95 25 09 80
Last ned informasjonen som: VCard

Marit Kvam

Økonomiansvarleg
marit@holen-installasjon.no
Tlf.: 95 25 09 92
Last ned informasjonen som: VCard